Новини

30-09-2022 | 16:00

З нагоди Дня працівників освіти в Березнянській селищній раді відбулось нагородження педагогічних працівників та керівників закладів освіти громади. Шановні освітяни ! Прийміть наші палкі вітання з нагоди вашого професійного свята! Висловлюю щиру вдячність за вашу творчу та самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які щоденно ви даруєте своїм вихованцям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління. Нехай душа буде наповнена невичерпним джерелом любові до дітей. Хай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи та щоденні перемоги, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії. Щасливого життя під мирним небом України!

30-09-2022 | 16:00

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Миру та Перемоги всім нам!

30-08-2022 | 10:50

03.09.2022 року (субота) о 11:00 за участі консультантів з юридичних та соціальних питань відбудеться онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб.

24-08-2022 | 09:55

З Днем Незалежності України!

18-08-2022 | 15:47

Увага важлива інформація!Регіональні новини